Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0