Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
The Eight MountainsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 1.0
MelancholiaRated ★ 2.0
Office SpaceRated ★ 2.0