Titles you rated
Prince HoursRated ★ 1.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5