Movies
Ratings
88
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5