Movies
Ratings
97
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0