Titles you rated
ChloeRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5