Movies
Ratings
377- MONSTA X: CONNECT X IN CINEMASRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.5
Given the MovieRated ★ 4.0
Given: Hiiragi MixRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5