Titles you rated
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0