Series
Ratings
12- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0