Titles you rated
- The Time of FeverRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Three PinesRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Problem Child in HouseRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Light on MeRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0