Movies
Ratings
134
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Don't Worry DarlingRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5