Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5