Movies
Ratings
342
DuneRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The PalaceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5