Series
Ratings
111
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The GuestRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5