Movies
Ratings
85
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Zoolander 2Rated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5