Series
Ratings
57
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.5
Go AheadRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Gank Your HeartRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 5.0
And the Winner is LoveRated ★ 4.5
Ever NightRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
The VulturesRated ★ 2.5
AvalancheRated ★ 3.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0