Series
Ratings
45
AdolescenceRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
BargainRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0