Movies
Ratings
20
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 3.0
Small Time CrooksRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Space CowboysRated ★ 3.0