Movies
Ratings
227
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
UpgradedRated ★ 2.5
Return to DustRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5