Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5