Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Better ManRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Next Goal WinsRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0