Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0