Titles you rated
Love Is in the AirRated ★ 2.5
In SecretRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 0.5
OnceRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5