Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5