Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0