Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
MononokeRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0