Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 1.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
InsaneRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0