Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
BOSS RIIZERated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0