Movies
Ratings
308
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0