Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
TroyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0