Titles you rated
The PriestsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0