Movies
Ratings
121
Doctor StrangeRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
For the EmperorRated ★ 1.5
HeartbeatsRated ★ 5.0
HalfwayRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Lovers VanishedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Death BellRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 2.0