Movies
Ratings
410
Black Phone 2Rated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
FlightplanRated ★ 2.0
TrapRated ★ 2.5
Devils StayRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0