Series
Ratings
131
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
True HauntingRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 1.0- Good PartnerRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0