Movies
Ratings
81
ArrivalRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5