Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
AwakeningsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The ColonyRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
68 KillRated ★ 2.5
DoomsdayRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Dragonball EvolutionRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5