Titles you rated
Easy ARated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5