Movies
Ratings
248
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0