Series
Ratings
73
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5