Series
Ratings
11
Game of ThronesRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5