Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0- Being HumanRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0