Titles you rated
Dilili in ParisRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
PunchRated ★ 1.0
HerRated ★ 1.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
LeonRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 1.0
A Melody to RememberRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0