Titles you rated
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0