Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5