Series
Ratings
95
One Spring NightRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0