Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5