Series
Ratings
45
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
McGregor ForeverRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0