Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0