Movies
Ratings
128
The ChaserRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Home Alone 4Rated ★ 1.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5