Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Superhero MovieRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
HitchRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Delivery ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.5